Kurumsal

Hizmetlerimiz

Pazaryeri

Sağladığımız ana hizmet domain, web sitesi ya da tecilli marka almak isteyenlere portföyümüzden seçenekler sunmaktır. Bu şekilde internet ortamında kimileri için karmaşık olan ve güven sorunu bulunan bu sanal varlık alım satımını daha kolay ve güvenli hale getirmektedir.

Güvenli Ticaret – Garantörlük

Sitemiz aracılığıyla gerçekleştirilecek her işlemde taraflar Star Yazılım Ofisinin “güvenli ticaret” garantisi altındadır. Bu sistem hem para iadesi garantisi tanırken hem de alıcıya transfer gerçekleştiğinde ödemesini yapma imkanı sunar. Bunun için alıcının sistemdeki aşamaları dikkatle takip etmesi ve tamamlaması önemlidir.

Genel Pazarlama – Birebir Pazarlama

Sitemiz, projelik domain alıcılarının cazibe merkezlerinden birisi olmasından dolayı eklenen her domain için önemli tanıtım imkanı sunar. Eklenen her domain yürüttüğümüz genel pazarlama çalışmalarının avantajlarından yararlanmaktadır. Bunun yanında portföyümüze eklenen domainlerin tüm olumlu ve olumsuz özellikleri kontrol edilerek alıcıya sorunsuz olarak sunulması amaçlanır.

Radar – Takip – Yakalama – Alım

trdomainbroker.com, ilgilendiğiniz alanlarda sizin için domain arayabilir, alınmış domainlerin satın alma fırsatlarını kollayabilir. Sizin için çok değerli olan ve boşa düşme sürecindeki domainler için 3. parti yakalama servisleri kullanılarak ilgili domaini sizin adınıza yakalamaya çalışır.

Değerleme

Elinizde mevcut bir domain var ama domainin fiyatını bilmiyor musunuz? Sorun değil, değerleme işlemini ücretsiz ve garantili olarak size sunmaktayız.

Danışmanlık

Star Yazılım Ofisi markası trdomainbroker.com, domain ihtiyaçlarınız konusunda sahip olduğu uzmanlıkla birlikte size danışmanlık verebilmektedir.

Etiketler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı